Witam Cię na blogu Praktyczne Finanse!

Praktyczne Finanse

Hej, to pierwszy wpis na założonym dzisiaj – 05. kwietnia 2023 rok – blogu! Domena 3h temu jeszcze nie istniała! Na szczęście udało się doprowadzić do tego miejsca poprzez: wymyślenie nazwy bloga (zastanawianie się nad nazwą trwało o wiele miesięcy za długo), zarejestrowaniu domeny (a w zasadzie domen, ponieważ www.praktyczne-finanse.pl również zarejestrowałem), zdecydowaniu na której domenie powstanie blog, a która będzie tylko przekierowywać do drugiej domeny i zainstalowaniu oraz ustawieniu wordpress’a. Uff, bardzo się cieszę z tego powodu!

Kim jestem i skąd pomysł na bloga?

Mam na imię Arek i najkrócej rzecz ujmując chciałbym propagować wiedzę szeroko pojętych finansów oraz zwiększać świadomość osób w tematach: pieniędzy, zarabiania, oszczędzania, wydawania czy inwestowania. Interesuję się tym od bardzo dawna i cały czas staram się znajdować nowe możliwości, testować nowe rzeczy i pomysły, a także budować własną świadomość dotyczącą finansów – nie tylko osobistych, ale również biznesowych.

Poza tym, w kręgu moich zainteresowań znajduje się również motywacja i rozwój osobisty. Staram się czytać książki i artykuły, z których mogę przenieść wskazówki do prawdziwego życia, jak np. lepsze zarządzanie swoim czasem (czy też sobą w czasie), planowanie zadań, umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji czy metody znajdowania sposobów na rozwiązywanie problemów. Moim zdaniem kwestie te również w dużej mierze wpływają na finanse. W związku z tym, taka tematyka również może pojawiać się na blogu.

Czy coś jeszcze? Interesuję się SEO (pozycjonowaniem stron internetowych) i tworzeniem stron internetowych (jestem po kilku kursach). Zdarzało mi się tworzyć proste strony www i je pozycjonować, ale zawodowo nigdy w tych branżach nie pracowałem. Oprócz tego, interesuję się zdrowym odżywianiem i mam swoje małe sukcesy w zrzucaniu wagi 😉

Zaproszenie

Chciałem Cię bardzo serdecznie zaprosić do pozostania na blogu na dłużej i zaglądania, jak najczęściej. Chcę wierzyć, że znajdziesz tutaj wskazówki, rozwiązania i pomysły, które sprawią, że Twoje życie, praca i panowanie nad własnymi finansami staną się dla Ciebie łatwiejsze i bardziej efektywne, a Ty staniesz się dzięki temu szczęśliwszym Człowiekiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *